Yurt Dışı Turları
Bütün bir sene çalışmanın verdiği yorgunluğu ve stresi muhteşem bir tatil yaparak üzerinizden atmak sizin de hakkınızdır. Hem bedeniniz dinlendirecek hem de ruhunuzu arındıracak dopdolu bir yurt dışı turu ile hiç bilmediğiniz yerleri keşfederek hayatınıza yeni renkler katabilirsiniz. Göreceğiniz yeni yerler, tanışacağınız yeni insanlar, keşfedeceğiniz yeni kültürler ile bu güne kadar yaptığınız tatillerden çok farklı bir tatil geçireceksiniz. GEZİ AŞKINA tur olarak siz değerli misafirlerimize farklı ülkeler için yurt dışı turları düzenlenmiştir. Düzenlenen bu yurt dışı tur seçeneklerinden dilediğinizi seçerek çok daha uygun fiyatlar ile siz de dilediğiniz gibi bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz.

Uygun Yurtdışı Turları
Yurtdışında bir tura çıkmak istiyorsunuz ama bunun size kaça mal olacağını da düşünmeden edemiyorsunuz. her yıl belirli tarihlerde yapılan indirimler sayesinde siz de cebinize en uygun olanı seçip, dilediğiniz gibi bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğer siz de Türkiye’den her yıl milyonlarca insanın tercih ettiği Madrid turlarını tercih ederseniz tatilinizin her dakikasının çok renkli geçeceğinden emin olabilirsiniz. İspanya’nın başkenti olan Madrid bir Avrupa şehridir ve buradaki en kalabalık ve eğlencenin en bol olduğu bir şehirdir diyebiliriz. İspanya denilince ilk aklımıza gelen şeyin müzik, dans ve renkli anlar olması gerekir. bu anlamda oldukça zengin bir ülke olan İspanya turu sırasında Madrid’de göreceğiniz sanat galerileri, müzikli eğlenceleri, dans gösterileri tatilinize renk katacaktır. En az Madrid kadar renkli olan bir başka şehir ise Barselona’dır. Özellikle Türkiye’den çok fazla ziyaretçi alan Barselona’da yaşayacağınız birkaç gün hayatınız boyunca unutamayacağınız günler arasında yerini alacaktır.

Vizesiz Yurt Dışı Turları
Bu sene bir farklılık yapıp ülke dışına çıkmak ve farklı bir ülkede tatil yapmak istediniz. Fakat tatil için ayırdığınız bütçenizin haricinde vize işlemlerine harcayacak ne bütçeniz ne de vaktiniz var. O zaman size tavsiyemiz vizesiz yurt dışı turlarını tercih etmenizdir. Bu anlamda farklı seçeneklere sahip olan GEZİ AŞKINA tur dileyenlere Balkan turları ile dileyenlere Kıbrıs turları ile ya da farklı tur seçenekleri ile hizmet vermektedir.Çoğu balkan ülkesi için vize gerekmediği için siz de buraları tercih ederek tatilinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Kıbrıs Turlarının vizesiz ve pasaportsuz tatil imkanı sunması da tatilciler için çok önemli bir avantajdır. Eğer siz de tercihinizi yurt dışı turlarından yana kullanmak istiyorsanız, bunun için GEZİ AŞKINA tur hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

İlgi çekici görseller

Tur Haritası

Önceki Doğu Ekspresi Turları

Tur Detayları

  • Tur Kategorisi Yurdışı Turları
Bizi AraWhatsApp